Zapytaj o specjalne ceny

Kategorie

Kleje KrylexBrak produktów.

Kleje Krylex
Krylex to profesjonalny i sprawdzony, wysokiej jakosci asortyment dla przemysłu, opracowany przez firme Chemence - od ponad 30 lat wiodacego europejskiego producenta klejów i uszczelniaczy przemysłowych.

Krylex to nowa gama wysokiej jakosci klejów i uszczelniaczy przemysłowych oraz inzynieryjnych opracowanych specjalnie dla róznych gałezi przemysłu. Krylex wyznacza nowe standardy wydajnosci dla branzy przemysłowej, budownictwa, motoryzacji oraz
transportu, lotnictwa, produkcji mebli i sprzetów AGD, maszyn i urzadzen oraz sprzetu elektronicznego, dystrybucji gazu i innych.

Marka Krylex jest konkurencyjna alternatywa na rynku klejów i składa sie z wysokiej jakosci preparatów cyjanoakrylowych
(szybkowiazacych), preparatów do blokowania połaczen gwintowych, uszczelniaczy do gwintów hydraulicznych i powierzchni płaskich, preparatów do mocowania czesci cylindrycznych, klejów akrylowych oraz utwardzanych swiatłem UV oraz produktów do przygotowania powierzchni.

Preparaty Krylex sa produkowane, pakowane i dostarczane bezposrednio z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Anglii i USA, Krylex oferuje profesjonalistom na całym świecie produkty o konkurencyjnej cenie, łatwej dostepnosci oraz produkty pomagajace zwiekszyc wydajnosc poprzez ograniczanie procesów produkcyjnych, zmniejszenie liczby komponentów i redukcje kosztów.

Produkty firmy Chemence spełniaja wymagania normy miedzynarodowej EN ISO 9001-2008 i posiadaja oryginalne certyfikaty producenta
Zapytaj o specjalne ceny

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę