Zapytaj o specjalne ceny

Kategorie

Kleje KrylexBrak produktów.

Kleje Krylex
Krylex to profesjonalny i sprawdzony, wysokiej jakosci asortyment dla przemysłu, opracowany przez firme Chemence - od ponad 30 lat wiodacego europejskiego producenta klejów i uszczelniaczy przemysłowych.

Krylex to nowa gama wysokiej jakosci klejów i uszczelniaczy przemysłowych oraz inzynieryjnych opracowanych specjalnie dla róznych gałezi przemysłu. Krylex wyznacza nowe standardy wydajnosci dla branzy przemysłowej, budownictwa, motoryzacji oraz
transportu, lotnictwa, produkcji mebli i sprzetów AGD, maszyn i urzadzen oraz sprzetu elektronicznego, dystrybucji gazu i innych.

Marka Krylex jest konkurencyjna alternatywa na rynku klejów i składa sie z wysokiej jakosci preparatów cyjanoakrylowych
(szybkowiazacych), preparatów do blokowania połaczen gwintowych, uszczelniaczy do gwintów hydraulicznych i powierzchni płaskich, preparatów do mocowania czesci cylindrycznych, klejów akrylowych oraz utwardzanych swiatłem UV oraz produktów do przygotowania powierzchni.

Preparaty Krylex sa produkowane, pakowane i dostarczane bezposrednio z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Anglii i USA, Krylex oferuje profesjonalistom na całym świecie produkty o konkurencyjnej cenie, łatwej dostepnosci oraz produkty pomagajace zwiekszyc wydajnosc poprzez ograniczanie procesów produkcyjnych, zmniejszenie liczby komponentów i redukcje kosztów.

Produkty firmy Chemence spełniaja wymagania normy miedzynarodowej EN ISO 9001-2008 i posiadaja oryginalne certyfikaty producenta
Zapytaj o specjalne ceny

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę