Zapytaj o specjalne ceny

Kategorie

Elfa DistrelecBrak produktów.

Elfa Distrelec
"Elfa Distrelec ma dostarczać szybko, łatwo i pewnie komponenty i urządzenia elektroniczne oraz informacje techniczne odbiorcom profesjonalnym".

Elfa Distrelec jest jednym z największych katalogowych dostawców elektroniki w Europie.
Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w zaopatrywaniu rynku w produkty elektroniczne. Koncepcja łatwych zamówień, szybkich i pewnych dostaw w połączeniu z aktywnym rozwojem asortymentu i profesjonalną pomocą techniczną uczyniła naszą firmę jednym z największych katalogowych dystrybutorów elektroniki w Europie.

Elfa Distrelec należy do międzynarodowej grupy przemysłowej Daetwyler, z siedzibą w Szwajcarii. Prowadzimy działalność w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Polsce, Estonii, na Łotwie, Litwie i Ukrainie. W kolejnych dziesięciu krajach Europy jesteśmy reprezentowani przez przedstawicielstwa handlowe.

Jeden dostawca — ponad 100 000 artykułów
W asortymencie Elfa Distrelec znajduje się zarówno bogaty wybór ostatnich nowości jak również produkty rzadziej spotykane. Współpracujemy z ponad 650 wiodącymi dostawcami z całego świata i wybieramy te produkty, które najlepiej zaspokajają potrzeby naszych Klientów.

Brak produktów w tej kategorii.

Zapytaj o specjalne ceny

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę