Zapytaj o specjalne ceny

Kategorie

Elfa DistrelecBrak produktów.

Elfa Distrelec
"Elfa Distrelec ma dostarczać szybko, łatwo i pewnie komponenty i urządzenia elektroniczne oraz informacje techniczne odbiorcom profesjonalnym".

Elfa Distrelec jest jednym z największych katalogowych dostawców elektroniki w Europie.
Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w zaopatrywaniu rynku w produkty elektroniczne. Koncepcja łatwych zamówień, szybkich i pewnych dostaw w połączeniu z aktywnym rozwojem asortymentu i profesjonalną pomocą techniczną uczyniła naszą firmę jednym z największych katalogowych dystrybutorów elektroniki w Europie.

Elfa Distrelec należy do międzynarodowej grupy przemysłowej Daetwyler, z siedzibą w Szwajcarii. Prowadzimy działalność w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Polsce, Estonii, na Łotwie, Litwie i Ukrainie. W kolejnych dziesięciu krajach Europy jesteśmy reprezentowani przez przedstawicielstwa handlowe.

Jeden dostawca — ponad 100 000 artykułów
W asortymencie Elfa Distrelec znajduje się zarówno bogaty wybór ostatnich nowości jak również produkty rzadziej spotykane. Współpracujemy z ponad 650 wiodącymi dostawcami z całego świata i wybieramy te produkty, które najlepiej zaspokajają potrzeby naszych Klientów.

Brak produktów w tej kategorii.

Zapytaj o specjalne ceny

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę