Zapytaj o specjalne ceny

Kategorie

Taśma montażowa tesa® 55792 POWERBOND ULTRA STRONG 5m x 19mm

Taśma montażowa tesa® 55792 POWERBOND ULTRA STRONG 5m x 19mm

Taśma montażowa tesa® POWERBOND ULTRA STRONG 5m x 19mm 

Więcej szczegółów


38,62 zł netto

55792-00003-00

Przy pomocy super mocnej taśmy montażowej tesa® Powerbond Ultra Strong – można wieszać ciężkie, płaskie przedmioty bez konieczności wiercenia otworów w ścianach czy stosowania gwoździ lub śrub. Ta dwustronna taśma montażowa idealnie przylega do stabilnych, gładkich powierzchni takich jak kafelki, drewno i większość tworzyw sztucznych.


Mocuje przedmioty o grubości do 10 mm i wadze do 6 kg. W idealnych warunkach pasek o długości zaledwie 10 cm wystarcza na utrzymanie ciężaru nawet do 10 kg. Taśma zapewnia trwałą, niezawodną i super mocną siłę łączenia pod warunkiem, że nie jest narażona na działanie wody lub bezpośredniego światła słonecznego.


Przed montażem upewnij się, czy powierzchnia, do której mocowany będzie przedmiot, jest w stanie utrzymać jego ciężar. Następnie oczyść powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu. Paski super mocnej taśmy montażowej tesa® naklejaj pionowo na tylną stronę przedmiotu, usuń folię zabezpieczającą, następnie mocno dociśnij przedmiot do powierzchni przez 5 sek. Unikaj dotykania warstwy klejącej.Idealnie nadaje się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz* pomieszczeń

  • Super mocna przyczepność
  • Wytrzymuje obciążenie do 10 kg** na 10 cm taśmy
  • Przylega do większości gładkich, wystarczająco stabilnych powierzchni

*Nie jest odporna na promieniowanie UV. Chronić przed bezpośrednim kontaktem z wodą.**Dla płaskich przedmiotów o grubości do 10mm

Ze względów bezpieczeństwa niezalecane jest wieszanie przedmiotów nad głową.

Niezawodny, uniwersalny montaż ciężkich przedmiotów. Nie męcz się z wiertarką! Postaw na nowoczesne rozwiązania mocujące na miarę XXI wieku. Taśmy tesa® nie tylko ułatwią wszystkie prace, ale i zapewnią nieporównywalnie lepszy efekt! 

Zapytaj o specjalne ceny

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę