Zapytaj o specjalne ceny

Kategorie

Taśma montażowa tesa® 55792 POWERBOND ULTRA STRONG 5m x 19mm

Taśma montażowa tesa® 55792 POWERBOND ULTRA STRONG 5m x 19mm

Taśma montażowa tesa® POWERBOND ULTRA STRONG 5m x 19mm 

Więcej szczegółów


47,50 zł brutto

55792-00003-00

Przy pomocy super mocnej taśmy montażowej tesa® Powerbond Ultra Strong – można wieszać ciężkie, płaskie przedmioty bez konieczności wiercenia otworów w ścianach czy stosowania gwoździ lub śrub. Ta dwustronna taśma montażowa idealnie przylega do stabilnych, gładkich powierzchni takich jak kafelki, drewno i większość tworzyw sztucznych.


Mocuje przedmioty o grubości do 10 mm i wadze do 6 kg. W idealnych warunkach pasek o długości zaledwie 10 cm wystarcza na utrzymanie ciężaru nawet do 10 kg. Taśma zapewnia trwałą, niezawodną i super mocną siłę łączenia pod warunkiem, że nie jest narażona na działanie wody lub bezpośredniego światła słonecznego.


Przed montażem upewnij się, czy powierzchnia, do której mocowany będzie przedmiot, jest w stanie utrzymać jego ciężar. Następnie oczyść powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu. Paski super mocnej taśmy montażowej tesa® naklejaj pionowo na tylną stronę przedmiotu, usuń folię zabezpieczającą, następnie mocno dociśnij przedmiot do powierzchni przez 5 sek. Unikaj dotykania warstwy klejącej.Idealnie nadaje się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz* pomieszczeń

  • Super mocna przyczepność
  • Wytrzymuje obciążenie do 10 kg** na 10 cm taśmy
  • Przylega do większości gładkich, wystarczająco stabilnych powierzchni

*Nie jest odporna na promieniowanie UV. Chronić przed bezpośrednim kontaktem z wodą.**Dla płaskich przedmiotów o grubości do 10mm

Ze względów bezpieczeństwa niezalecane jest wieszanie przedmiotów nad głową.

Niezawodny, uniwersalny montaż ciężkich przedmiotów. Nie męcz się z wiertarką! Postaw na nowoczesne rozwiązania mocujące na miarę XXI wieku. Taśmy tesa® nie tylko ułatwią wszystkie prace, ale i zapewnią nieporównywalnie lepszy efekt! 

Zapytaj o specjalne ceny

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę